Týždeň online aktivít s Centrami pedagogicko-psychologického poradenstva
v Košickom kraji

Milí žiaci, vážení rodičia a učitelia, Centrá pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie  v Košickom kraji vás srdečne pozývajú na týždeň online aktivít:

Z Á Ž I T K A M I     K     P O V O L A N I U

Milí žiaci,

máme pre vás pripravené aktivity, pomocou ktorých budete mať možnosť spoznať svoje vlastnosti, silné stránky či hodnoty a priority. Vaša budúcnosť nie je daná. Každým dňom sa k nej približujete a každý deň môžete pre ňu niečo urobiť. Naši hostia vám predstavia niektoré možnosti, na čo sa zamerať už teraz, kde sa rozvíjať a čo sa oplatilo im. Mladí ľudia s medzinárodnými skúsenosťami sa s vami o ne podelia. Dozviete sa, ako sa môže stať, že sa niekto venuje medzinárodnému právu alebo onkologickému výskumu. To všetko vám možno pomôže k tomu, aby ste objavili svoju vlastnú cestu a hlavne po nej vykročili.


Vážení rodičia a kolegovia zo škôl,

sprevádzať žiakov oblasťami sebapoznania, študijného a kariérového rozhodovania či povzbudzovať a nasmerovať ich k osobnému rozvoju je naša spoločná a zodpovedná úloha. Radi sa s vami uvidíme na spoločných webinároch a workshopoch, ktoré sú určené pre vás a kde sa s vami podelíme o metódy, postupy či princípy, ktoré môžu byť pre kariérové poradenstvo dôležité.


Pozrite si prosím zoznam anotácií, kde sa o jednotlivých pripravených aktivitách dozviete viac, hlavne pre koho sú určené, ako dlho trvajú a na čo sú zamerané. Niektoré aktivity majú obmedzený počet účastníkov a niektoré sa budú v priebehu týždňa aj opakovať. Na každú aktivitu sa prihlasuje zvlášť v priloženom online formulári. Prihlásení účastníci dostanú v predstihu emailom link na prihlásenie.

AKTIVITY SÚ URČENÉ PRE ÚČASTNÍKOV Z KOŠICKÉHO KRAJA
HARMONOGRAM A PRIHLASOVANIE NA ONLINE AKTIVITY